Kontakt – DJ na wesele Śląsk

Wesele z klasą - certyfikatDJ (Wodzirej) Kordas
Bartosz Kordasiewicz
tel. 503 419 674

Jestem zawodowym muzykiem. Muzyka to również moja pasja, która towarzyszy mi od dzieciństwa. Moje pierwsze występy sceniczne na deskach opery rozpocząłem w wieku 11 lat.
Doświadczenie w animowaniu imprez zdobywałem biorąc udział w wydarzeniach artystycznych jako wokalista oraz wieloletni członek zespołu ludowego, a także prowadząc od lat audycje muzyczne dla szkół.
Profesjonalizm i ogromne pokłady energii to moje atuty w branży. Pracując w charakterze dj’a – wodzireja porywam ludzi do zabawy, za każdym razem tworząc z uczestnikami jedyny i niepowtarzalny klimat. Gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje, więc macie pewność, że usłyszycie to co lubicie i tylko w oryginalnym wykonaniu!
Prowadzę imprezy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i innych (do ustalenia).

Tagi: Dj śląsk, dj katowice, dj gliwice, dj bytom, dj zabrze, dj na wesele, dj piekary, dj chorzów, dj bielsko, dj rybnik, dj żory, dj pszczyna, dj tychy, dj sosnowiec, dj dąbrowa górnicza, dj na studniówkę

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Contact Us